KONST / Litografier / Färglitografi 13658401

nr 1365 8401

Théo Tobiasse

(f. 1927)

Färglitografi, Théo Tobiasse (f. 1927), Signerad, numrerad 137/180. Motivet: 70x100 cm

Théo Tobiasse, född 1927 i Jaffa, Israel, israelisk/fransk målare.

måndag 7 december 2020
kl 20:43:45

Théo Tobiasse

Läs mer om Théo Tobiasse