KONST / Litografier / Färglitografi 13658401
*
nr 1365 8401
Théo Tobiasse
(f. 1927)
Färglitografi, Théo Tobiasse (f. 1927), Signerad, numrerad 137/180. Motivet: 70x100 cm
Théo Tobiasse, född 1927 i Jaffa, Israel, israelisk/fransk målare.
Följerätt
Utgick
Sista tid för bud online:
måndag 7 december 2020
kl 20:43:45
- Konstnär/Designer
Théo Tobiasse
Théo Tobiasse, född 1927 i Jaffa, Israel, israelisk/fransk målare.
Läs mer om Théo Tobiasse
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad théo tobiasse
-
6349 Färglitografi
3 st, Stig Fyring (1934-2015), Sverige. Son, ytter..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:57
-
6380 Färglitografi
ankare. Signerad, numrerad ea. Färglitografi, bild..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:16
-
6486 Färglitografi
Astri Bergman-Taube (1898-1980), Sverige. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:54
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:32
-
6449 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:38
-
6690 Färglitografi
Ebba Kristina Wingårdh (f. 1962), Sverige. "De va ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:49
*
Théo Tobiasse
Théo Tobiasse, född 1927 i Jaffa, Israel, israelisk/fransk målare.
Läs mer om Théo Tobiasse
nr 1365 8401
Théo Tobiasse
(f. 1927)
Färglitografi, Théo Tobiasse (f. 1927), Signerad, numrerad 137/180. Motivet: 70x100 cm
Théo Tobiasse, född 1927 i Jaffa, Israel, israelisk/fransk målare.
| Följerätt | |
|---|---|
Utgick |
|
| Sista tid för bud online: |
måndag 7 december 2020 |
- Konstnär/Designer
Théo Tobiasse
Théo Tobiasse, född 1927 i Jaffa, Israel, israelisk/fransk mÃ¥lare.Läs mer om Théo Tobiasse
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad théo tobiasse
-
6349 Färglitografi
3 st, Stig Fyring (1934-2015), Sverige. Son, ytter..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:57 -
6380 Färglitografi
ankare. Signerad, numrerad ea. Färglitografi, bild..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:16 -
6486 Färglitografi
Astri Bergman-Taube (1898-1980), Sverige. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:54
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:32 -
6449 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:38 -
6690 Färglitografi
Ebba Kristina Wingårdh (f. 1962), Sverige. "De va ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:49



